• 3
  • 5
  • 2
  • 3

за нас

Шандонг XinhaoHD меѓународната трговија копродукции, Ltd е еден сеопфатен компанија за производство и трговија во Кина. Производот содржи сите серии помала или еднаква фузија машини 1600mm задник, фитинг машини, седло во облик на апарати за заварување, сечење пластични цевки машини, и разни специјални помошни tools.We исто така продаде HDPE водоводна цевка, багер цевки, гас, разгорување на забавување andantistatic рударството цевки и помошни цевководни фитинзи, сокол, пластични шахти и така on.Our машини се широко користени од страна на различни цевки, фитинг производство, корпорација гас и вода, професионална изградба организација. Ние сме добиле фаворизира на добра цена перформанси и сигурен квалитет и дома и во странство.

 

 

 

WhatsApp Online Chat !