за нас

Шандонг XinhaoHD меѓународната трговија копродукции, Ltd е еден сеопфатен компанија за производство и трговија во Кина. Производот содржи сите серии помала или еднаква фузија машини 1600mm задник, фитинг машини, седло во облик на апарати за заварување, сечење пластични цевки машини, и разни специјални помошни tools.We исто така продаде HDPE водоводна цевка, багер цевки, гас, разгорување на забавување andantistatic рударството цевки и помошни цевководни фитинзи, сокол, пластични шахти и така on.Our машини се широко користени од страна на различни цевки, фитинг производство, корпорација гас и вода, професионална изградба организација. Ние сме добиле фаворизира на добра цена перформанси и сигурен квалитет и дома и во странство.

Ние се посветам професионализам тимска работа во технолошкиот развој, управување со производството, производство и продажба. Воспоставено добри односи на соработка со домашни истражувачки институти, различни корисници ЈП, професионални градежни организација. Во развој на производот, технолошките иновации, производ надградба, ние сме во водечките домашни ниво. 

Имаме голема предност во средства, технологија, менаџмент, човечки ресурси, инвестициите. Во домашната индустрија, ние освои прво место. Топло добредојде на патување трговци, пријатели за да ја продолжи истрагата и преговори. Развивање на соработка економија, се создаде брилијантен.

 

 


WhatsApp Online Chat !