Контактирајте не

Шандонг XinhaoHD меѓународната трговија копродукции, ООД

адреса

Соба 2-1904, Налик центар,

No.28988 Jingshixi  патот, Жинан

Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

linda@sdxhhd.com

linda@sdxhhd.com

s

телефон

+ 86-15153130362

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !