приклучок 90 степен лактот ПЕ фитинзи

Краток опис:

Quick Details Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Model Number: HDPE Material: PE Specification: 20mm-110mm Thickness: SDR11 ...


детали за производот

Тагови производ

Основни детали

 • Место на потекло: Jiangsu, Кина (континентална)
 • Број на моделот: HDPE
 • Материјал: ЈП
 • спецификација: 20mm-110mm
 • Дебелина: SDR11
 • Стандард: GB / T13663.2-2005
 • Големина: 20mm-110mm
 • Боја: Црна

Пакување и испорака

пакување Детали ПП ткаени торба
Време на испорака Испраќаат во 2 дена по плаќање

 

1.Material: висок квалитет на РЕ80 или PE100

2.Sizes: 20 до 1400mm

3.Pressure Оценка: 1.0Mpa, 1.25MPa, 1.6MPa

4.Colors: Обично црна, треба да се направени со цел Други бои

5.Standard: GB / T13663.2-2005

6.Applications: водоснабдување, индустриски течности транспорт и третман на отпадни води


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !