• 3
  • 5
  • 2
  • 3

Rreth nesh

Shandong XinhaoHD Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd, është një kompani prodhuese dhe tregtare të plotë në Kinë. Produkti përmban të gjitha seri e mëposhtëm ose e barabartë makina fusion 1600mm prapanicë, makina përshtatshëm, makina saldim shalë-formë, makinat plastike tub prerja, dhe ndihmëse të ndryshme të veçantë tools.We gjithashtu shesin HDPE tub furnizimit me ujë, tub peshkoj me rrjetë fundore, tub gazi, ndizeni retarding andantistatic tub minierave dhe tub ndihmëse pajisje, sigurim, kapanxhë plastike dhe kështu makinat on.Our janë përdorur gjerësisht nga tub të ndryshme, prodhim montim, gaz dhe ujë korporatë, organizatë profesionale e ndërtimit. Ne patëm marrë favorizuar e performancës së mirë të kostos dhe cilësia e besueshme si në shtëpi dhe jashtë vendit.

 

 

 

WhatsApp Online Chat !