Butt 22.5 shkallë pajisje tub bërryl HDPE

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Place of Origin: Jiangsu, China (Mainland) Model Number: HDPE Material: PE Specification: 110mm-800mm Thickness: SDR17/SDR13.6/SDR11 ...


Detail Product

Produkt Tags

Details shpejta

 • Vendi i origjinës: Jiangsu, China (Mainland)
 • Numri Modeli: HDPE
 • Materiali: PE
 • Specifikim: 110mm-800mm
 • Trashësia: SDR17 / SDR13.6 / SDR11
 • Standard: GB / T13663.2-2005
 • Size: 110mm-800mm
 • Ngjyra: E zezë

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi qese PP Woven
Koha e dërgimit Transportohen në 2 ditë pas pagesës

 

1.Materiali: PE80 cilësi të lartë ose PE100

2.Sizes: 20 deri 1400mm

3.Pressure Rating: 0.6MPa,  0.8MPa,  1.0MPa, 1.25MPa, 1.6MPa

4.Colors: Zakonisht i zi, ngjyra të tjera duhet të jetë bërë me porosi

5.Standard: GB / T13663.2-2005

6.Applications: furnizimi me ujë, lëngje industrial transportit dhe trajtimit të ujërave të zeza


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !