Prapanicë saldim 22.5 shkallë bërryl HDPE pajisje tub

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Model Number: HDPE Material: PE Specification: 900mm-1200mm Thickness: SDR26/SDR21/SDR17 Standard: GB/T13663.2-2005 Size: 900mm-1200mm Color: Black Packaging & Delivery Packaging Details PP Woven bag Delivery Time Shipped in 2 days after payment   1.Material: high quality PE80 or PE100 2.Sizes: 20 to 1400mm 3.Pressure Rating: 0.6MPa, 0.8MPa, 1.0MPa, 1.25MPa, 1.6MPa 4.Colors: Usually black, Other colors need to be made to order 5.Standard: GB/T13663.2-2005 6.A...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Numri Modeli: HDPE
  • Materiali: PE
  • Specifikim: 900mm-1200mm
  • Trashësia: SDR26 / SDR21 / SDR17
  • Standard: GB / T13663.2-2005
  • Size: 900mm-1200mm
  • Ngjyra: E zezë

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi qese PP Woven
  Koha e dërgimit Transportohen në 2 ditë pas pagesës

   

  1.Materiali: PE80 cilësi të lartë ose PE100

  2.Sizes: 20 deri 1400mm

  3.Pressure Rating: 0.6MPa,  0.8MPa,  1.0MPa, 1.25MPa, 1.6MPa

  4.Colors: Zakonisht i zi, ngjyra të tjera duhet të jetë bërë me porosi

  5.Standard: GB / T13663.2-2005

  6.Applications: furnizimi me ujë, lëngje industrial transportit dhe trajtimit të ujërave të zeza


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !