HSJ315 Multi Angle Prerje Saw

Përshkrim i shkurtër:

Features: 1. cutting Multi-kënd pa HSJ315 është i përshtatshëm për prerje gypave sipas engjëllit të specifikuara dhe dimensionin duke bërë bërryl, Tee ose kryqin, të cilat mund të zvogëlojë mbeturinave materiale sa më shumë të jetë e mundur dhe për të përmirësuar efikasitetin saldim. 2. Ai është i përshtatshëm për tuba solid-mur dhe tuba të strukturuara mur bërë nga termoplastik të tilla si PE PP, dhe lloj tjetër të edhe tuba dhe pajisje të bëra nga materiale jo-metalike. 3. Baza në dizajn të integruar, dizajni i pa teh dhe kthehet tryezë i ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Features:

   1. cutting Multi-kënd pa HSJ315 është i përshtatshëm për prerje gypave sipas engjëllit të specifikuara dhe dimensionin duke bërë bërryl, Tee ose kryqin, të cilat mund të zvogëlojë mbeturinave materiale sa më shumë të jetë e mundur dhe për të përmirësuar efikasitetin saldim.

   2. Ai është i përshtatshëm për tuba solid-mur dhe tuba të strukturuara mur bërë nga termoplastik të tilla si PE PP, dhe lloj tjetër të edhe tuba dhe pajisje të bëra nga materiale jo-metalike.

   3. Baza në dizajn të integruar, dizajni i pa teh dhe kthehet tryezë është e stabilizuar për të garantuar sigurinë e operatorit.

   4. Ajo mund të kontrolloni thyerjen e pa dhe e ndaluar në kohë automatikisht për të garantuar sigurinë e operatorit.

   5. stabilitet të mirë, më të ulët të zhurmshme, të lehtë për të trajtuar.

   6. Përputhet me 98/37 / EC dhe 73/23 / standardet EEC.

  Specifikim:

  model

  HSJ315

  shkon e punës

  më pak se 315mm

  kënd prerja

  0 ~ 67.5 gradë

  Prerje gabim kënd

  më pak se 1 gradë

  shpejtësia Line

  0 ~ 300m / min

  shpejtësia Feed

  i rregullueshëm

  tension të punës

  380V 50Hz

  fuqia totale

  2.95KW

  peshë

  1200KGS

  paketim

  rasti kompensatë

  CBM

  2200 * 1970 * 1970MM

  Shërbimit.

   1. Një vit garanci, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës.

   2. Në kohën e garancisë, nëse arsyeja jo-artificiale e dëmtuar mund të marrë të vjetër ndryshim i ri për të lira. Jashtë kohe garanci, ne mund të ofrojmë shërbimin e mirëmbajtjes (të ngarkuar për kosto materiale).


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !