XHD450 WORKSHOP përshtatshëm Saldim Machine

Përshkrim i shkurtër:

  Features:  1. Workshop fitting welding machine XHD450/250 with printing is suitable for fabricating elbow, tee, cross and wye shape (45°and 60°) Fittings of PE, PP, PVDF in workshop.  2. Base on the integrated design, if welded different fitting you just need to replace the corresponding fixture.  3. Heating plate uses independent temperature control system, removable PTFE coated.                           4. Electric  facer  with safety limit switch can avoid the milling cutter accidenta...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  1. Features:

   1. Workshop përshtatshëm makinë saldim XHD450 / 250 me shtypjen është i përshtatshëm për të fabrikuar bërryl, Tee, kryq dhe formën Wye (45 ° dhe 60 °) pajisje të PE, PP, PVDF në seminar.

   2. Baza në dizajn të integruar, nëse ngjitur përshtatshëm të ndryshme ju duhet vetëm për të zëvendësuar instalime përkatëse.

   3. pjatë Heating përdor sistem të pavarur të kontrollit të temperaturës, PTFE veshura lëvizshëm.                         

   4. goditje në fytyrë elektrike me kaloni kufi të sigurisë mund të shmangur prestar mulliri fillimin aksidentale.

   5. Presioni i ulët e fillimit siguron cilësi të besueshme saldimit të tubave të vogla.

   6. veçantë dy-channel timer mund të tregojnë të dy njomje dhe kohën e ftohjes.

   7. High-precision dhe metër shockproof presioni tregon të dhënat në mënyrë të qartë.

   8. Përputhet me 98/37 / EC dhe 73/23 / standardet EEC.

   9. komponente opsionale: short fllanxhë saldim instalime, short tub instalime saldim.

  2. Specifikimet:

  model XHD450
  tub Sizes 250,280,315,355,400,450mm
  Aplikacion 0 ~ 90 ° bërryl, Tee, kryq, wyes
  Ngrohje Plate Max. Temp. 270
  Temp. devijim në sipërfaqen ± 7 (170 ~ 250)
  presion 0-16MPa
  Tensioni punues 380V, 50Hz
  Ngrohje Plate energjisë 12KW
  fuqia njësi hidraulike 2.2kW
  Fuqia planifikimin mjet 4.0KW
  Fuqia totale 18.2KW
  Total Pesha 2850KG

   

  3. Shërbimi.

   1. Një vit garanci, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës.

   2. Në kohën e garancisë, nëse arsyeja jo-artificiale e dëmtuar mund të marrë të vjetër ndryshim i ri për të lira. Jashtë kohe garanci, ne mund të ofrojmë shërbimin e mirëmbajtjes (të ngarkuar për kosto materiale).

   

  ACCESSORIES LISTA

  XHD450 / 315 machine saldim punëtori

  artikull

  Përshkrim

  njësi

  Qty

  vërejtje

  1

  Machine kryesore

  i vendosur

  1

   

  2

  kuti kontrolli

  i vendosur

  1

   

  3

  mburojë metalike

  i vendosur

  1

   

  4

  Motor i mjet planifikimin

  i vendosur

  1

   

  5

  clamps kryq dhe fut

  i vendosur

  1

   315mm-355mm, 400mm, 

  6

  clamps bërryl dhe fut

  i vendosur

  1

  315mm-355mm, 400mm,

  7

  Binding rrufe në qiell e clamps

  i vendosur

  1

  hexangular jashtëm: M20 * 120 8 copë;

  M20 * 70 4pcs; M24 * 80 12pcs

  8

  Presioni pjatë rrufe në qiell

  copë

  6

   

  9

  gjetjen e pin

  copë

  6

  Ф35 * 40     

  10

  trajtojë të veçantë drejtuar

  i vendosur

  1

  Ф10

  11

  instalimin e prerjes Face

  Set

  1

   

  Attachment me makinë

  1

  Blade e mjet planifikimin

  Set

  1

   

  2

  pikëllim shtrëngojë

  copë

  1

  30mm

  3

  pikëllim Adjustable

  copë

  1

  18 "

  4

  pikëllim cilindër

  copë

  1

  32 ~ 36mm

  5

  pikëllim të dyfishtë të hapur

  i vendosur

  1

  36 * 36,27 * 27,24 * 24,

  17 * 19,17 * 14,8 * 10

  6

  pikëllim Inner hexangular

  i vendosur

  1

  5mm, 14mm

  7

  kaçavidë

  copë

  2

  "-" dhe "+" 2 ", 10"

  8

  daltë

  i vendosur

  1

   

  9

  Lëkurë çekiç

  i vendosur

  1

   

  10

  certifikata e konformitetit

  copë

  1

   

  11

  udhëzim operacion

  copë

  1

   

   

   

  pjesë ndërrimi

  XHD630 / 315 machine saldim punëtori

  artikull

  Përshkrim

  njësi

  Qty

  vërejtje

  1

  kaloni kufizuar

  Set

  4

   

  2

  Sensor temperature

  Set

  1

   

  3

  presioni kontrollues

  Set

  1

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !