Butt XHY315-90 Hidraulike Fusion Welding Machine

Përshkrim i shkurtër:

: Feature: The raw material of the machine frame is aluminum ZL104, it is light but strong, is one of  the best material for machine. The main electrical apparatus elements are best of china, many are imported from abroads. Removable PTFE coated heater with separate temperature control system, the temperature can be controlled to a minimum range. The electric facer adopts reversible double cutting edge blades, which can make the cutting effect more perfect. 2:Specification:   Model  ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  : Feature:

  1. Lëndë e parë të kornizës makinës është ZL104 alumini, kjo është dritë, por i fortë, është një nga materialet më të mirë për makinë.
  2. Elementet kryesore të aparatit elektrike janë më të mirë të Kinës, shumë janë të importuara nga abroads.
  3. PTFE veshura Removable ngrohës me sistemin e veçantë të kontrollit të temperaturës, temperatura mund të kontrollohet në një gamë minimale.
  4. Goditje në fytyrë elektrike miraton kthyeshëm dyfishtë blades prerja avantazh, të cilat mund të bëjë efektin e prerjes më të përsosur.

  2: Specifikimet:

   

  model

        XHY315

  varg saldim (mm)

   90mm-110mm-125mm-140mm-160mm-180mm-200mm-225mm-250mm-280mm-315mm

  Temperatura pjatë ngrohje

  270 ° C

  Plate ngrohje sipërfaqe
  temperature (170-250 ° C)

  <± 5 ° C

  varg rregullimi presion

  0-6.3MPa

  zona kryq seksional i cilindrit

  2000mm²

  Tensioni punues

  220V, 50 / 60Hz

  fuqia pjatë ngrohje

  3.1KW

  fuqia Cutter

  1.36KW

  Fuqia hidraulike stacion

  0.75KW

  Fuqia totale

  5.21KW

  vëllim

   2 kuti gjithsej 0.9 CBM

  NW

  195kg

  GW

  232KG

   

  3: Lehtë për t'u përdorur.

   1. Lower të fillojë-up presion të vogël tub diametër bashkoj më të besueshme.

   2. Pozicioni Welding mund të transformojë se ai është i përshtatshëm për saldim të gjitha llojet e pajisje tub.

   3. Standalone dual channel timer mund të regjistrojnë të dy ngrohjes dhe ftohjes orë, kur koha është e gjatë, timer do të japë një alarm.

   4. High-precision presion shockproof matës me dial madhe është e lehtë për të lexuar.

  4: Shërbimi.

   1. Një vit garanci, jetë të gjatë maintenance.provide install dhe mirëmbajtjen jashtë shtetit.

   2. Në kohën e garancisë, nëse arsyeja jo-artificiale e dëmtuar mund të marrë të vjetër ndryshim i ri për të lira. Jashtë kohe garanci, ne mund të ofrojmë shërbimin e mirëmbajtjes (të ngarkuar për kosto materiale).

  XHY 315/ 110 Machine Lista Paketimi

  artikull

  Përshkrim

  njësi

  Qty

  vërejtje

  1

  frame Basic

  i vendosur

  1

   

  2

  ndeshjeve brenda

  i vendosur

  1

  315-110 ndeshjeve

  3

  mbështetje

  i vendosur

  1

   

  4

  stacioni hidraulike

  i vendosur

  1

   

  5

  prestar mulliri

  i vendosur

  1

   

  6

  pjatë ngrohje

  i vendosur

  1

  Duke përfshirë një ngrohje lidhje plate

  7

  Teh prerës e bluarjes

  i vendosur

  1

   

  8

  pikëllim

  copë

  1

  30-32mm

  9

  kaçavidë

  copë

  1

  150mm

  10

  si rrufe në qiell Choke me një vidë vrimë

  copë

  1

   

  11

  Bolt për ndeshjeve

  i vendosur

  1

   

  12

  udhëzim operacion

  copë

  1

   

  13

  certifikatë

  copë

  1

   

  14

  kartën e garancisë

  copë

  1

   

  15

  dokumentet e shërbimit

  copë

  1

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !