XHY630 hidraulike BUTT Fusion Saldim Machine

Përshkrim i shkurtër:

1: Feature: The raw material of the machine frame is aluminum ZL104, it is light but strong, is one of  the best material for machine. The main electrical apparatus elements are best of china, many are imported from abroads. Removable PTFE coated heater with separate temperature control system, the temperature can be controlled to a minimum range. The electric facer adopts reversible double cutting edge blades, which can make the cutting effect more perfect. 2:Specification:   Model ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1: Feature:

  1. Lëndë e parë të kornizës makinës është ZL104 alumini, kjo është dritë, por i fortë, është një nga materialet më të mirë për makinë.
  2. Elementet kryesore të aparatit elektrike janë më të mirë të Kinës, shumë janë të importuara nga abroads.
  3. PTFE veshura Removable ngrohës me sistemin e veçantë të kontrollit të temperaturës, temperatura mund të kontrollohet në një gamë minimale.
  4. Goditje në fytyrë elektrike miraton kthyeshëm dyfishtë blades prerja avantazh, të cilat mund të bëjë efektin e prerjes më të përsosur.

  2: Specifikimet:

   

  model

        XHY 630

  varg saldim (mm)

  400mm-450mm-500mm-560mm-630mm

  Temperatura pjatë ngrohje

  270 ° C

  Plate ngrohje sipërfaqe
  temperature (170-250 ° C)

  <± 7 ° C

  varg rregullimi presion

  0-6.3MPa

  zona kryq seksional i cilindrit

  2306mm²

  Tensioni punues

  380V, 50Hz

  fuqia pjatë ngrohje

  9.2KW

  fuqia Cutter

  1.5KW

  Fuqia hidraulike stacion

  1.5KW

  Fuqia totale

  12.2KW

  NW

  550KG

  GW

  660KG

  vëllim

  3.65m³

  3: Lehtë për t'u përdorur.

   1. Lower të fillojë-up presion të vogël tub diametër bashkoj më të besueshme.

   2. Pozicioni Welding mund të transformojë se ai është i përshtatshëm për saldim të gjitha llojet e pajisje tub.

   3. Standalone dual channel timer mund të regjistrojnë të dy ngrohjes dhe ftohjes orë, kur koha është e gjatë, timer do të japë një alarm.

   4. High-precision presion shockproof matës me dial madhe është e lehtë për të lexuar.

  4: Shërbimi.

   1. Një vit garanci, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës.

   2. Në kohën e garancisë, nëse arsyeja jo-artificiale e dëmtuar mund të marrë të vjetër ndryshim i ri për të lira. Jashtë kohe garanci, ne mund të ofrojmë shërbimin e mirëmbajtjes (të ngarkuar për kosto materiale).

   

   

  Paketimi:

  artikull

  Dimension me paketim (mm)

  尺寸

  NW (kg)

  净重

  GW (kg)

  毛重

  vërejtje

  1

  1670 × 1190 × 1200

  333

  392

  kornizë themelore, astar (560 ~ 400mm)

  机架

  2

  1600 × 1120 × 570

  166

  204

  pjatë ngrohje, mjet planifikimin, mbështetje, bashkangjitur dhe pajisje

  提篮

  3

     800 × 520 × 560

  51

  64

  njësi hidraulike dhe çorape të naftës

  液压 站 (含 液压 油)

  Total

  总 重

  3.65CBM

  550

  660

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !